Антигейська коаліція

За повагу до законів сексуальні збоченці оголосили IKEA "інтернет-війну"

12/12/13 @ 14:11
За повагу до законів сексуальні збоченці оголосили IKEA "інтернет-війну"

Російське представництво шведської корпорації IKEA поскаржилося на агресивну хвилю спаму від содомітів, який розповсюджується мережею Інтернет від імені цієї компанії.

"Останнім часом наша компанія стала об'єктом спам-атаки. Ми готові вислухати всіх і кожного, але переконливо просимо робити це з повагою один до одного", - йдеться в повідомленні
IKEA.

За словами співробітників компанії, у зв'язку з численними скаргами відвідувачів, в IKEA прийняли рішення видаляти пости на своїх інформаційних ресурсах, які можуть бути розцінені як спам від гомо-активістів.

Організована гомо-пропагандистами спам-атака на IKEA була спровокована рішенням цієї меблевої корпорації виключити з російської версії свого рекламного журналу матеріал про так звані гомо-"шлюби". Зокрема, стаття про пару лесбіянок була розміщена в грудневому номері журналу Live, що поширюється серед членів клубу IKEA Family в двадцяти п'яти країнах. У матеріалі вказувалося, що ці збоченки проживають у Великобританії і виховують дитину. Представник компанії IKEA Ільва Магнуссон пояснювала рішення про зняття матеріалу з російської версії Live необхідністю "дотримуватися місцевих законів".

Але збоченці плювати хотіли на намагання
IKEA поводитися з повагою до законів країни перебування. Для содомітів, як відомо, кожен, хто не висловлює бажання миттєво реалізовувати усі примхи гомодиктатури - ворог. Ненависть до якого з боку передастів не має меж. 


More news
blog comments powered by Disqus