Антигейська коаліція

Великобританія визначилася, коли остаточно здасться гомодиктатурі

11/12/13 @ 17:30
Великобританія визначилася, коли остаточно здасться гомодиктатурі

Перші гомо-«шлюби» у Великобританії почнуть реєструвати в березні 2014 року, повідомила міністр з питань рівноправності Великобританії Марія Міллер. «Одностатеві шлюби можуть укладатися, починаючи з 29 березня 2014 року», - сказала міністр.

 

При цьому британська влада ласкаво запрошує сексуальних збоченців, які бажають увійти до числа перших протиприродніх «союзів» у цій країні, повідомити про свій намір не пізніше 13 березня.

 

Нагадаємо, що закон про легалізацію гомо-«шлюбів» отримав королівську санкцію і набув чинності в середині липня поточного року. Однак для початку їх  реєстраціїпотрібно було вирішити низку питань, перелаштовуючи всю систему реєстрації шлюбів країни.

 

Зокрема, існуючі електронні системи реєстрації шлюбів не дозволяють вказувати в якості подружжя людей однієї статі. Але британська влада так поспішала догодити гомодиктатурі, що її не засмутили бюджетні витрати, потрібні для перероблення програмного забезпечення та перелаштування електронних систем реєстрації по всій країні. Зрозуміло, що плачувалися ці примхі содомітів за рахунок нормальних громадян – платників податків.More news
blog comments powered by Disqus