Антигейська коаліція

У Всесвітній день прав людини білоруські содоміти дуже обережно нагадали про себе

11/12/13 @ 17:07
У Всесвітній день прав людини білоруські содоміти дуже обережно нагадали про себе

У Всесвітній день прав людини білоруські содоміти зненацька збудилися і спробували провести акцію з гомо-пропаганди.

Зокрема, педерасти "на знак протесту проти заборони публічних акцій мінського гей-прайду - 2013" вивісили над трасою М1 недалеко від національного аеропорту "Мінськ" великий веселковий прапор. Що саме вони хотіли цим сказати (враховуючи відсутність транспарантів або будь-яких інших пояснень) - невідомо. Вочевидь, це була спроба натякнути на те, що у Білорусі теж є сексуальні збоченці, але натяк цей пролунав досить непомітно і незрозуміло.

«Цього року організовувати заходи в рамках програми гей-прайду у Білорусі було як ніколи складно, - жаліться голова гомо-правозахисного проекту «ГейБеларусь» Сергій Андросенко. - Найбільші заходи були зірвані, а публічні акції не дозволені. Білорусь стає все гіршим місцем для життя, тут неможливо вільно висловлювати свою думку і користуватися своїми законними правами».

Що саме гомо-пропагандист має на увазі під фразою "законні права гомосексуалістів" - залишається здогадуватися.

Між тим, білоруська влада дає чудовий приклад надійного захисту суспільства від гомодиктатури. Адже якщо педерастам "складно жити" в цій країні - значить, її громадяни надійно захищені від гомо-пропаганди. 


More news
blog comments powered by Disqus