Антигейська коаліція

Європейський суд примусив усі європейські країни здатися гомодиктатурі

12/12/13 @ 16:48
Європейський суд примусив усі європейські країни здатися гомодиктатурі

Європейський суд - вища судова інстанція Європейського Союзу - ухвалив, що парам сексуальних збоченців на всій території ЄС повинні бути надані такі ж привілеї та пільги, як і традиційним сім'ям.

Постанова суду стосується і країн ЄС, де так звані "одностатеві шлюби" не легалізовані. При цьому європейських суддів  абсолютно не зацікавило, що таких країн у Європі - абсолютна більшість, що означає, що їх суспільство не сприймає сексуальні збочення, а влада намагається захистити суспільство від гомо-пропаганди та підтримує традиційні сімейні цінності.


Не дивлячись на це, і тим самим наплювавши на права левової частки європейців, суд у четвер, 12 грудня, виніс рішення за позовом французького банківського службовця, якому відмовили у фінансових виплатах, які отримують усі сімейні пари. Суд визнав цю ситуацію "випадком прямої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації".


Отже, відтепер варто очікувати шалений наступ гомодиктатури на всі європейські країни, які поки що не підкорилися гомо-пропаганді, під прикриттям цього антилюдського та вкрай нецивілізаційного рішення Європейського суду.More news
blog comments powered by Disqus