Антигейська коаліція

Елтон Джон у Росії замість музики зайнявся гомо-пропагандою

09/12/13 @ 15:39
Елтон Джон у Росії замість музики зайнявся гомо-пропагандою

Британський співак Елтон Джон на концерті в московському «Крокус Сіті Холі» раптово замість виконання пісень (для чого, власне, його і запросили до Росії) раптом прийнявся критикувати російське законодавство, спрямоване на захист неповнолітніх від пропаганди сексуальних збочень, та займатися гомо-пропагандою.

Зокрема, у ході концерту Елтон Джон, звертаючись до публіки в залі, сказав, що з «величезним жалем» дізнався про прийняття в Росії закону, який забороняє гомо-пропаганду, спрямовану на дітей. Через цей закон, заявив співак, багато знайомих відмовляли його від поїздки до Москви.

Однак, підкреслив Елтон Джон, він не став скасовувати концерт, щоб не «обманювати очікування публіки». Про те, що згадана їм публіка здебільшого очікувала від самого Елтона Джона виконання пісень, а не гомо-пропаганди – співак, вочевидь, не замислився.

Про намір підтримати російських педерастів під час свого виступу в Москві Елтон Джон заявив ще в середині вересня 2013 року в інтерв'ю одній з британських газет. «Будучи геєм, я не можу кинути цих людей на самоті, не підтримати їх. Я повинен поїхати», - сказав тоді музикант.

Але насправді визнаний у світі форма протеста проти рішення будь-якої іноземної влади – це насамперед бойкот. Та співакові, вочевидь, дуже потрібні гроші, то ж він вирішив і «зберегти обличчя» перед друзями-содомітами, та і заробити на турне по Росії. Про те, що не дуже лічить гостю країни вдаватися до критики її законів (тим більше спрямованих на захист суспільства та дітей) – гомо-співак, вочевидь, не замислюється.More news
blog comments powered by Disqus