Антигейська коаліція

Автори анти-гомо-законопроекту: «Норми Угоди про асоціацію з ЄС порушують Конституцію України»

06/12/13 @ 11:10
Автори анти-гомо-законопроекту: «Норми Угоди про асоціацію з ЄС порушують Конституцію України»

На сайті українського парламенту з’явився проект Закону України щодо внесення зміни в угоду про асоціацію з ЄС в частині так званого «антидискримінаційного законодавства», яке здатне відкрити шлюзи для гомо-пропаганди в Україні. Раніше повідомлялося про подання цього законопроекту групою народних депутатів, тепер з’явилася можливість вивчити і самий документ.

 

Як сказано в законопроекті, деякі норми угоди про асоціацію з ЄС порушують Конституцію України. Мова йде про положення, згідно з якими Україна зобов'язується прийняти гендерне і антидискримінаційне законодавство щодо педерастів. На думку авторів документа - шести народних депутатів від Партії регіонів - пропоновані європейською спільнотою норми «грубо порушують Конституцію в частині гарантованості презумпції невинності». Зокрема, депутати посилаються на норму угоди, згідно з якою в разі виникнення судового спору «відповідач зобов'язаний доводити, що порушення принципу рівного ставлення не було».

 

При цьому в пояснювальній записці депутати наголошують, що громадські організації України зібрали понад 200 тис. підписів громадян, які категорично проти легалізації сексуальних збочень.

 

Крім того, вони наводять дані соціологічних опитувань, згідно з якими близько 95% українців виступають проти легалізації гомо-«шлюбів».

 

«У нас немає ніякої дискримінації за ознакою статевої орієнтації , та статті за гомосексуалізм в Кримінальному кодексі немає, - заявив один з авторів документа, Вадим Колесніченко. - Навпаки, зустрічаючись з людьми, я бачу, що всі хочуть захистити дітей від пропаганди одностатевих відносин».More news
blog comments powered by Disqus