Антигейська коаліція

В Аргентині оскаженілі збоченці атакували католицький храм
05/12/13 @ 13:07

В Аргентині оскаженілі збоченці атакували католицький храм

В аргентинському містечку Сан-Хуані проходив конгрес, на який з'їхалися феміністки, лесбіянки і гомосексуалісти. Захід проходить під патронажем державного департаменту культури Аргентини.

Без будь якої причини 7000 лесбіянок та содомітів, які брали участь у цьому гомо-збіговиську, переповнені ненавистю, стали штурмувати католицький храм святого Іоанна Хрестителя. Спочатку вони покрили стіни церкви образливими написами - графіті. Але ввечері збоченці почали скандувати, закликаючи спалити собор.


На його захист встали півтори тисячі місцевих молодих католиків, взявшись за руки і утворивши живий щит. Їх зброєю була лише молитва.


Напівголі сексуальні збоченці знущалися над віруючими захисниками: плювали їм в обличчя, розмальовували їх фарбою-спреєм. Коли нападники побачили марність своїх нападок - вони спорудили ляльку Папи Римського і спалили її. Поліцейські не завадили цьому біснуванню.


Варто сподіватися, відтепер і аргентинці, і весь світ в черговий раз побачили справжнє звіряче обличчя гомодиктатури. До цього у новішій історії так себе поводили хіба що фашисти.

Детальніше

Кримський громадський діяч: Україна повинна захистити себе від гомодиктатури з ЄС
05/12/13 @ 11:12

Кримський громадський діяч: Україна повинна захистити себе від гомодиктатури з ЄС

Відмова від підписання Угоди про асоціацію з ЄС має реально обгрунтовані причини. Виконання умов Євросоюзу - це фактична здача національних інтересів України, а також руйнування традиційної сім’ї, на що уряд просто не могло піти. Про це заявив голова громадської організації «Покоління Крим» Руслан Бальбек.

Проте, за його словами, Україна може продовжити євроінтеграцію за умови, що Україна буде захищена від негативних процесів, які несе в собі зближення з ЄС. В тому числі – якщо буде створений надійний захист від наступу гомодиктатури з Європи.

«Людей всіма можливими способами вводять в оману, тому що призупинення євроінтеграційних процесів рішенням уряду України і відмова від євроінтеграції - зовсім різні речі. Крок Кабміну має обгрунтовані причини, і найважливіша з них - неготовність нашої держави підписувати Угоду про асоціацію тільки на умовах Євросоюзу. Адже будь-яка угода передбачає рух назустріч один одному. Інтеграційні процеси не повинні відбуватися на шкоду суспільству та економіці. Якраз цього ми й не бачили в запропонованому документі» , - вважає Бальбек.

Як приклад неприйнятної для громадян України норми Угоди він навів главу 21 розділу 5 гуманітарного блоку, яка регламентує так звані «антидискримінаційні норми» , які Україна повинна імплементувати в національне законодавство.

«Ця норма по суті руйнує традиційну сім'ю, тому що згідно розумінню «дискримінації на сексуальному грунті» гомосексуалізм як рух отримує серйозні юридичні важелі, внаслідок яких всі ці нетрадиційні сексуальні відносини зводяться в розряд пропаганди. Це ніяк не припустимо з точки зору нашої духовності! Більш того, починає працювати презумпція винності: у суді потрібно буде доводити, що ти не хотів нікого «дискримінувати на сексуальному грунті» , опираючись даному пороку в тому числі і публічно. Ми не можемо і не повинні підписувати угоду в такому вигляді», - впевнений Руслан Бальбек.

Детальніше

Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 87