Антигейська коаліція

Спеціальний радник ЄС зайнявся гомо-агітацією у Грузії
06/12/13 @ 11:07

Спеціальний радник ЄС зайнявся гомо-агітацією у Грузії

Спеціальний радник Євросоюзу в Грузії з питань конституціональних і правових реформ і прав людини Томас Хамерберг радить уряду Грузії «враховувати приклад Польщі у зв'язку з сексуальними меншинами, де негативне ставлення до гомосексуалів змінилося». Ця заява була зроблена Хамербергом на прес- конференції в готелі Radisson у Тбілісі.

 

"Ви стоїте перед серйозним викликом в тому напрямку, як слід розвіяти це негативне ставлення, це серйозна проблема. Ви можете розділити досвід Польщі, де люди були пронизані почуттям гомофобії" - заявив Томас Хамерерг. На його переконання, поляки всього за кілька років почали сприймати гомодиктатуру без колишньої огиди, і грузинам потрібно брати з них приклад.

 

На превеликий жаль, радник ЄС не пам’ятає досвіду тієї самої Польщі, яка під час ратифікації базової для ЄС Лісабонської угоди зробила офіційне застереження, що Хартія основних прав Європейського Союзу жодним чином не впливає на право держав-учасниць самостійно приймати закони «у сфері суспільної моралі, сімейного права, а також захисту людської гідності та поваги до фізичної і моральної цілісності людини».

 

Таким чином, польське суспільство продемонструвало бажання надійно захистити себе від наступу гомодиктатури з Європи. Але, як витікає зі слів Томаса Хамерберга, це не завадило гомо-пропаганді досягти значних успіхів у цій країни. Що може означати лише те, що будь-якій державі у діалозі з ЄС потрібно зважувати на ці колосальні ризики, і докладати усіх зусиль, аби захиститися від наступу гомодиктатури. 

Детальніше

Конституційний суд Росії визнав легітимним закон проти гомо-пропаганди
06/12/13 @ 11:06

Конституційний суд Росії визнав легітимним закон проти гомо-пропаганди

Конституційний суд Росії відмовив гомо-активісту Миколі Алексєєву в розгляді скарги на петербурзький закон про заборону пропаганди гомосексуалізму і педофілії серед неповнолітніх. Судді переконані, що даний закон абсолютно відповідає Конституції РФ, говориться в матеріалах суду.

 

КС роз'яснив, що, згідно з Конституцією РФ, материнство, дитинство і сім'я знаходяться під захистом держави. І оскільки здійснення прав і свобод громадянина не повинно порушувати права і свободи інших осіб, законодавець зобов'язаний «вживати заходів щодо захисту дитини від інформації, пропаганди та агітації, що завдають шкоди її здоров'ю, моральному та духовному розвитку».

 

Як вказав КС, у випадку з педерастом-активістом мала місце саме агітація, оскільки, як раніше пояснював суд, агітація відрізняється від інформування тим, що «має на меті спонукати або спонукає суб'єктів правових відносин до певної поведінки». Якраз підвищена концентрація уваги дітей на питаннях сексуальних збочень здатна деформувати уявлення дитини про роль і цінність нормальних сексуальних стосунків в житті, вважає КС.

 

Крім того, Конституційний суд відкинув звинувачення содоміта на адресу петербурзьких законодавців у дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації, вказавши, що встановлена законом заборона поширюється на всіх осіб без винятку.

 

Таким чином, російське правосуддя дало достойну відсіч гомо-пропаганді, яка намагається під виглядом «захисту прав людини» розповсюджувати чексуальну чуму по Росії.

Детальніше

Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 87