Антигейська коаліція

Фінський політолог Йохан Бекман: сила – у захисті сімейних цінностей
06/12/13 @ 11:09

Фінський політолог Йохан Бекман: сила – у захисті сімейних цінностей

Фінський політолог, доцент університету Хельсінкі Йохан Бекман впевнений, що сила Росії та президента РФ Володимира Путіна полягає у послідовному відстоюванні традиційних цінностей та протистоянні гомодиктатурі, що залучає на свій бік безліч людей в різних країнах світу. Про це він заявив на прес -конференції "Російська зовнішня політика - нові глобальні завдання" в Москві.

 

Виступ фінського експерта було присвячено посиленню впливу Росії на міжнародну політику. Аналізуючи глобальну картину світових конфліктів і взаємозв'язків, Бекман підкреслив, що вплив і авторитет Росії у світі сьогодні бурхливо зростає завдяки Володимиру Путіну і його захисту традиційних цінностей і прав суверенних держав і націй.

 

На його переконання, сьогодні серед впливових держав світу лише Росія здатна протистояти гомо-пропаганді та гомодиктатурі, як інструментам знищення суверенітету вільних держав. "Путін - єдина людина, яка може об'єднати сили противників глобалізації та міжнародної фінансової олігархії. Можна сказати, що він є лідером вільного світу, - заявив фінський політолог. - Путін може очолити пропаганду традиційних, консервативних цінностей, і здатний залучити на свою сторону дуже багато союзників по всьому світу" .

 

Своїх цілей світові олігархічні клани збираються досягти, використовуючи як зброю ювенальну юстицію і гомосексуальну пропаганду. "Сьогодні в Євросоюзі ніхто не пропагує сімейні цінності, зате багато хто виступає за гомосексуальні, - констатував Бекман. - Гомосексуалізм став професією". На цьому тлі той, хто захищає традиційні цінності, може розраховувати на безліч союзників по всьому світу - від усіх конфесій і в усіх державах, впевнений політолог.

Детальніше

Спікер Держдуми РФ: міжнародні норми дозволяють заборонити гомо-пропаганду
06/12/13 @ 11:08

Спікер Держдуми РФ: міжнародні норми дозволяють заборонити гомо-пропаганду

Російське суспільство в своїх переконаннях почасти консервативно, воно зберігає свої моральні цінності, в тому числі і традиційні сімейні цінності, - зазначив спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін. При цьому міжнародні норми захищають право Росії на захист дітей від гомо-пропаганди, - додав він.

 

"Так, дійсно, російське суспільство в своїх переконаннях почасти консервативно, воно зберігає свої моральні цінності, християнські, православні, в тому числі і традиційні сімейні цінності. Це допустимо, це відповідає фундаментальним міжнародним документам", - сказав Наришкін.

 

Так, за його словами, Європейська конвенція про захист прав людини та основних свобод (стаття 10) допускає обмеження пропаганди, зазначив він. Конвенція ООН про права дитини проголошує принцип врахування традиції та культурно -моральних цінностей кожної держави при забезпеченні гармонійного розвитку дітей.

 

Також спікер нагадав, що Європейський суд з прав людини неодноразово вказував на те, що не існує єдиної концепції моралі, визнаної і схваленої всіма державами. "Тому прийнятий нами закон повністю відповідає всім міжнародним зобов'язанням Росії, і він відповідає нашим традиціям, культурним, моральним цінностям" , - сказав Наришкін.

Детальніше

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 87