Антигейська коаліція

Елтон Джон у Росії замість музики зайнявся гомо-пропагандою
09/12/13 @ 15:39

Елтон Джон у Росії замість музики зайнявся гомо-пропагандою

Британський співак Елтон Джон на концерті в московському «Крокус Сіті Холі» раптово замість виконання пісень (для чого, власне, його і запросили до Росії) раптом прийнявся критикувати російське законодавство, спрямоване на захист неповнолітніх від пропаганди сексуальних збочень, та займатися гомо-пропагандою.

Зокрема, у ході концерту Елтон Джон, звертаючись до публіки в залі, сказав, що з «величезним жалем» дізнався про прийняття в Росії закону, який забороняє гомо-пропаганду, спрямовану на дітей. Через цей закон, заявив співак, багато знайомих відмовляли його від поїздки до Москви.

Однак, підкреслив Елтон Джон, він не став скасовувати концерт, щоб не «обманювати очікування публіки». Про те, що згадана їм публіка здебільшого очікувала від самого Елтона Джона виконання пісень, а не гомо-пропаганди – співак, вочевидь, не замислився.

Про намір підтримати російських педерастів під час свого виступу в Москві Елтон Джон заявив ще в середині вересня 2013 року в інтерв'ю одній з британських газет. «Будучи геєм, я не можу кинути цих людей на самоті, не підтримати їх. Я повинен поїхати», - сказав тоді музикант.

Але насправді визнаний у світі форма протеста проти рішення будь-якої іноземної влади – це насамперед бойкот. Та співакові, вочевидь, дуже потрібні гроші, то ж він вирішив і «зберегти обличчя» перед друзями-содомітами, та і заробити на турне по Росії. Про те, що не дуже лічить гостю країни вдаватися до критики її законів (тим більше спрямованих на захист суспільства та дітей) – гомо-співак, вочевидь, не замислюється.

Детальніше

Автори анти-гомо-законопроекту: «Норми Угоди про асоціацію з ЄС порушують Конституцію України»
06/12/13 @ 11:10

Автори анти-гомо-законопроекту: «Норми Угоди про асоціацію з ЄС порушують Конституцію України»

На сайті українського парламенту з’явився проект Закону України щодо внесення зміни в угоду про асоціацію з ЄС в частині так званого «антидискримінаційного законодавства», яке здатне відкрити шлюзи для гомо-пропаганди в Україні. Раніше повідомлялося про подання цього законопроекту групою народних депутатів, тепер з’явилася можливість вивчити і самий документ.

 

Як сказано в законопроекті, деякі норми угоди про асоціацію з ЄС порушують Конституцію України. Мова йде про положення, згідно з якими Україна зобов'язується прийняти гендерне і антидискримінаційне законодавство щодо педерастів. На думку авторів документа - шести народних депутатів від Партії регіонів - пропоновані європейською спільнотою норми «грубо порушують Конституцію в частині гарантованості презумпції невинності». Зокрема, депутати посилаються на норму угоди, згідно з якою в разі виникнення судового спору «відповідач зобов'язаний доводити, що порушення принципу рівного ставлення не було».

 

При цьому в пояснювальній записці депутати наголошують, що громадські організації України зібрали понад 200 тис. підписів громадян, які категорично проти легалізації сексуальних збочень.

 

Крім того, вони наводять дані соціологічних опитувань, згідно з якими близько 95% українців виступають проти легалізації гомо-«шлюбів».

 

«У нас немає ніякої дискримінації за ознакою статевої орієнтації , та статті за гомосексуалізм в Кримінальному кодексі немає, - заявив один з авторів документа, Вадим Колесніченко. - Навпаки, зустрічаючись з людьми, я бачу, що всі хочуть захистити дітей від пропаганди одностатевих відносин».

Детальніше

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 ... 87