Антигейська коаліція

У Всесвітній день прав людини білоруські содоміти дуже обережно нагадали про себе
11/12/13 @ 17:07

У Всесвітній день прав людини білоруські содоміти дуже обережно нагадали про себе

У Всесвітній день прав людини білоруські содоміти зненацька збудилися і спробували провести акцію з гомо-пропаганди.

Зокрема, педерасти "на знак протесту проти заборони публічних акцій мінського гей-прайду - 2013" вивісили над трасою М1 недалеко від національного аеропорту "Мінськ" великий веселковий прапор. Що саме вони хотіли цим сказати (враховуючи відсутність транспарантів або будь-яких інших пояснень) - невідомо. Вочевидь, це була спроба натякнути на те, що у Білорусі теж є сексуальні збоченці, але натяк цей пролунав досить непомітно і незрозуміло.

«Цього року організовувати заходи в рамках програми гей-прайду у Білорусі було як ніколи складно, - жаліться голова гомо-правозахисного проекту «ГейБеларусь» Сергій Андросенко. - Найбільші заходи були зірвані, а публічні акції не дозволені. Білорусь стає все гіршим місцем для життя, тут неможливо вільно висловлювати свою думку і користуватися своїми законними правами».

Що саме гомо-пропагандист має на увазі під фразою "законні права гомосексуалістів" - залишається здогадуватися.

Між тим, білоруська влада дає чудовий приклад надійного захисту суспільства від гомодиктатури. Адже якщо педерастам "складно жити" в цій країні - значить, її громадяни надійно захищені від гомо-пропаганди. 

Детальніше

У Казані на захист міста від гомодиктатури встали імами
09/12/13 @ 15:43

У Казані на захист міста від гомодиктатури встали імами

У Казані священнослужителі мечеті "Закабанна" збираються щодня проклинати британського співака Елтона Джона під час своїх молитов, якщо він не скасує свій візит до столиці Татарстану.

Як повідомляє IslamToday, під час п'ятничної молитви імам мечеті Саіджагфар хазрат Лутфуллін разом з парафіянами просили Аллаха про те, щоб він не допустив візиту до Казані Елтона Джона, який збирається підтримати місцевих сексуальних збоченців.

"У разі проведення концерту на святій казанської землі ми, імами Закабанної мечеті, разом з прихожанами після кожного намазу будемо проклинати як самого гей-пропагандиста Елтона Джона, так і організаторів та учасників концерту і тих хто його відвідав", - заявив Лутфуллін.

Саіджагфар хазрат спільно з приходом Закабанної мечеті виступили із заявою про неприпустимість пропаганди содомії і закликали жителів Казані бойкотувати концерт, а організаторів концерту Елтона Джона - скасувати захід.

Детальніше

Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 87