Антигейська коаліція

За повагу до законів сексуальні збоченці оголосили IKEA
12/12/13 @ 14:11

За повагу до законів сексуальні збоченці оголосили IKEA "інтернет-війну"

Російське представництво шведської корпорації IKEA поскаржилося на агресивну хвилю спаму від содомітів, який розповсюджується мережею Інтернет від імені цієї компанії.

"Останнім часом наша компанія стала об'єктом спам-атаки. Ми готові вислухати всіх і кожного, але переконливо просимо робити це з повагою один до одного", - йдеться в повідомленні
IKEA.

За словами співробітників компанії, у зв'язку з численними скаргами відвідувачів, в IKEA прийняли рішення видаляти пости на своїх інформаційних ресурсах, які можуть бути розцінені як спам від гомо-активістів.

Організована гомо-пропагандистами спам-атака на IKEA була спровокована рішенням цієї меблевої корпорації виключити з російської версії свого рекламного журналу матеріал про так звані гомо-"шлюби". Зокрема, стаття про пару лесбіянок була розміщена в грудневому номері журналу Live, що поширюється серед членів клубу IKEA Family в двадцяти п'яти країнах. У матеріалі вказувалося, що ці збоченки проживають у Великобританії і виховують дитину. Представник компанії IKEA Ільва Магнуссон пояснювала рішення про зняття матеріалу з російської версії Live необхідністю "дотримуватися місцевих законів".

Але збоченці плювати хотіли на намагання
IKEA поводитися з повагою до законів країни перебування. Для содомітів, як відомо, кожен, хто не висловлює бажання миттєво реалізовувати усі примхи гомодиктатури - ворог. Ненависть до якого з боку передастів не має меж. 

Детальніше

Великобританія визначилася, коли остаточно здасться гомодиктатурі
11/12/13 @ 17:30

Великобританія визначилася, коли остаточно здасться гомодиктатурі

Перші гомо-«шлюби» у Великобританії почнуть реєструвати в березні 2014 року, повідомила міністр з питань рівноправності Великобританії Марія Міллер. «Одностатеві шлюби можуть укладатися, починаючи з 29 березня 2014 року», - сказала міністр.

 

При цьому британська влада ласкаво запрошує сексуальних збоченців, які бажають увійти до числа перших протиприродніх «союзів» у цій країні, повідомити про свій намір не пізніше 13 березня.

 

Нагадаємо, що закон про легалізацію гомо-«шлюбів» отримав королівську санкцію і набув чинності в середині липня поточного року. Однак для початку їх  реєстраціїпотрібно було вирішити низку питань, перелаштовуючи всю систему реєстрації шлюбів країни.

 

Зокрема, існуючі електронні системи реєстрації шлюбів не дозволяють вказувати в якості подружжя людей однієї статі. Але британська влада так поспішала догодити гомодиктатурі, що її не засмутили бюджетні витрати, потрібні для перероблення програмного забезпечення та перелаштування електронних систем реєстрації по всій країні. Зрозуміло, що плачувалися ці примхі содомітів за рахунок нормальних громадян – платників податків.

Детальніше

Pages: 1 2 3 4 5 ... 87