Антигейська коаліція

Австралія схаменулася і заборонила гомо-
13/12/13 @ 09:08

Австралія схаменулася і заборонила гомо-"шлюби"

Гомодиктатура, яка вже святкувала перемогу у Австралії, раптово зазнала ніщивного удару. Верховний суд Австралії скасував закон, прийнятий парламентом столиці, що дозволяв неприродні "шлюби" між сексуальними збоченцями.


За рішенням суду, ухвалений у жовтні документ суперечить нормі федерального закону, який визнає шлюб “союзом між жінкою та чоловіком”.


Скасований закон вступив у дію лише минулої суботи. Відтоді у Канберрі зареєструвати "шлюб" встигли близько 20 пар содомітів. Відтепер ці неприродні союзи збоченців ніякої юридичної сили не мають.


Обурені педерасти атакували Верховний суд, який відмінив гомо-закон. “Почуваюся спустошеним. Минуло менше тижня, як ми побралися. І тепер ми знову не у шлюбі. Принаймні з юридичної точки зору”, – сказав один з педерастів Іван Гінтон.


До речі, на рівні країни подібний гомо-закон також не має перспектив. Адже Федеральний парламент Австралії розглядав такий закон про гомо-"шлюби" ще торік, однак документ підтримало лише близько третини депутатів.


Детальніше

Європейський суд примусив усі європейські країни здатися гомодиктатурі
12/12/13 @ 16:48

Європейський суд примусив усі європейські країни здатися гомодиктатурі

Європейський суд - вища судова інстанція Європейського Союзу - ухвалив, що парам сексуальних збоченців на всій території ЄС повинні бути надані такі ж привілеї та пільги, як і традиційним сім'ям.

Постанова суду стосується і країн ЄС, де так звані "одностатеві шлюби" не легалізовані. При цьому європейських суддів  абсолютно не зацікавило, що таких країн у Європі - абсолютна більшість, що означає, що їх суспільство не сприймає сексуальні збочення, а влада намагається захистити суспільство від гомо-пропаганди та підтримує традиційні сімейні цінності.


Не дивлячись на це, і тим самим наплювавши на права левової частки європейців, суд у четвер, 12 грудня, виніс рішення за позовом французького банківського службовця, якому відмовили у фінансових виплатах, які отримують усі сімейні пари. Суд визнав цю ситуацію "випадком прямої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації".


Отже, відтепер варто очікувати шалений наступ гомодиктатури на всі європейські країни, які поки що не підкорилися гомо-пропаганді, під прикриттям цього антилюдського та вкрай нецивілізаційного рішення Європейського суду.

Детальніше

Pages: 1 2 3 4 ... 87