Антигейська коаліція

Дізнатися

У цьому розділі ви знайдете інформацію про ті загрози, яким протистоїть Коаліція за природню сім’ю. У сьогоденних суспільствах пропагування гомосексуалізму та одностатевих шлюбів перетворилося на повномасштабний наступ на традиційні ціннощі. У світі та у Європі це відбувається настільки підступно та швидко, що вже сьогодні багато хто вважає нормою те, що вчора вважалося сексуальними збоченнями. Розпізнати ці загрози, побачити їх справжнє обличчя та зрозуміти, які жахливі наслідки вони насправді несуть у собі для кожного громадянина, для інстутиту традиційного шлюбу та для суспільства взагалі – вкрай важливе завдання. 

Деякі історичні факти

Гомосексуалізм (педерастія, або содомія) історично вважався психічним захворюванням. Якщо колись гомосексуаліст скоював злочин, його зараз же поміщали в психіатричну лікарню або кидали за ґрати, подібно як педофілів чи ґвалтівників.

Лише у 1973р. під тиском гей-активістів, які звинуватили медиків у дискримінації, Американська психіатрична асоціація виключила гомосексуалізм з переліку психічних захворювань, без будь-яких аргументів. 

У 1992р. під таким же тиском виключила гомосексуалізм з переліку психічних захворювань і всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). 

Гомосексуалізм є цілим ідеологічним напрямом у сьогоднішній системі ЄС, який просовують під гаслом боротьби за «права людини». Насправді ж він спричинює геноцид народів.

Шокуюча статистика

Відомі науковці (Corey, L., Holmes, K.) подають шокуючі факти про те, що пересічний гомосексуаліст кожного року:
 орально «задовільняє» від 20 до 106 чоловіків, 
 споживає 50 порцій сперми та кал 23-ох різних чоловіків. 

43% гомосексуалістів зізналися, що за своє життя мали 500 і більше партнерів, 28% – 1000 і більше. 

79% педерастів визнали, що 1/2 їх партнерів були для них зовсім незнайомі люди, і 70% цих статевих контактів було “на одну ніч”. 

Гомосексуалісти живуть недовго (середня тривалість життя на 15-20 років менша за життя нормальної людини).

Содоміти схильні до суїциду: 30% самогубств поміж підлітків припадає на осіб із гомосексуальними нахилами, а серед дорослих гомосексуалістів спроби вкоротити собі віку робить кожен третій.

Українські діти – товар для європейських збоченців

У лютому 2011 року відбувся перший, офіційно підтверджений випадок продажу української дитини гомосексуалістам. Семюеля Геляйна,  українського хлопчика, замовили бельгійські гомосексуалісти (газета «Високий замок» №41(4421)) . Його, очевидно, за чималеньку суму, народила сурогатна матір (українка, штучно запліднена бельгійським збоченцем). 

Скільки українських дітей продано європейським педерастам протягом 2011-2013 рр – офіційна статистика замовує.

Гомосексуальна пропаганда

Сьогодні чоловіки та жінки з нетрадиційною орієнтацією знаходяться у західних країнах на постах президентів, міністрів, депутатів, мерів та інших впливових місцях,  у війську, спорті та кіно і навіть у церквах та монастирях.

Гомосексуалісти відкрито виступають на телебаченні, про них пишуть в газетах та журналах, у них є свої сторінки в інтернеті. До списку «голубих»  зірок відноситься музикант Елтон Джон, який перед проведенням «Євро 2012», намагався «усиновити» українського хлопчика.

Наслідки гомо-пропаганди: якщо у країнах, де заборонена пропаганда ЛГБТ, чисельність збоченців не перевищує 1%, то у країнах Заходу, де для гомо-пропаганди немає обмежень, показник підскакує до 4-5%, а у великих європейських містах він навть перевищує 10% (!).  

Ми живемо у час, коли содомісти шукають узаконення свого способу життя, бажаючи нав’язати його й іншим. На жаль і тут в Україні на сьогоднішній день Міністерство юстиції має позитивне відношення до цього деструктивного явища (реєстрація Ради ЛГБТ). Ці анти-конституційні вчинки спричинюють дестабілізацію в народі, нищать суверенітет України, руйнують незалежність нашої держави. 

П’ять етапів перетворення суспільства на гомодиктатуру

 1. Толерантність: спочатку гомосексуальний рух просить про толерантність.
 2. Визнання: потребують його, бо мають комплекс неповноцінності.
 3. Святкування: влаштовують гей-паради (екзибіціонізм), нав’язують все більше сприйняття цього збочення, як позитивної суспільної цінності.
 4. Примус до участі: вони примушують суспільство наслідувати їхній спосіб життя.
 5. Тотальний контроль: через зміну законодавства впроваджують покарання для всіх, хто не з ними.

Педерастами народжуються нечасто – частіше ними стають!

У 1993 році світові мас-медіа поширили сенсаційне повідомлення: знайдено ген гомосексуальності! Дин Гамер із Національного інституту здоров’я (Бетезда, США), порівнявши ДНК 40 пар братів-гомосексуалістів, виявив, що 33 з них мають однакову версію певного гена і назвав його геном гомосексуальності. 

Проте більше 90% гомосексуалістів не мають такого гену, тобто їх збочення – на вроджене, а набуте! Тобто при бажанні і наявності сили волі 9 з 10 гомосексуалістів можуть повернутися у середовище нормальних людей. 

Але і решту можна лікувати. Ще у 2010 році шведські вчені презентували гормональний препарат, який дозволяє корегувати поведінку гомосексуаліста – до нього повертається сексуальний потяг до осіб протилежної статі. Таким чином, науково доведено, що гомосексуалізм – це звичайна хвороба, проти якої є ліки. 

Фактори, які найчастіше сприяють виникненню гомосексуальності

 • гомо-пропаганда та гомо-агітація,  
 • нав’язувана «мода» на сексуальні збочення,
 • руйнування традиційних сімейних цінностей,
 • ієрархічно невпорядкована сім’я (пасивний батько та домінуюча мати), 
 • неприйняття батьками статі дитини, небажане народження дитини, 
 • сексуальне насильство над дитиною (ранній досвід гомосексуальності), 
 • бунт підлітків проти власних батьків (відчуття відкиненості, брак батьківської турботи та любові)
 • відхилення на генетичному рівні при народженні (зустрічається найменш часто).