Антигейська коаліція

Діяти

Тут ви знайдете відповіді за запитання, як можна протистояти наступу гомодиктатури. Ми не надаємо готових сценаріїв дій, адже кожна конкретна ситуація унікальна і потребує особливого підходу. Але ми можемо виробити загальну стратегію та виробити загальні рекомендації щодо того, як можна і потрібно діяти, аби протистояти цій «сексуальній чумі». Головне – це зрозуміти, що загальна перемога залежить від конкретних дій кожного, хто розділяє наші ідеї. І у той час, коли ви нічого не робите, руйнується цеглина за цеглиною у фундаменті моралі суспільства.

Франція

У травні 2013 р учасники несанкціонованого мітингу проти закону про одностатеві «шлюби» вийшли на Єлисейські поля. Протестувальники прибули на вантажних машинах, якими вони перегородили вулиці. 

Молоді люди запалювали димові шашки, однак не поводилися агресивно. Незабаром на тротуари стали прибувати інші активісти, багато з яких були в масках і розмахували прапорами з логотипами руху «Маніфестація для всіх», який виступає проти одностатевих «шлюбів».

Співробітникам правоохоронних органів вдалося припинила акцію протесту та не допустити заворушень. Поліція затримала 56 активістів, яких звинуватили у перешкоджанні руху транспорту, а також у тому, що вони продовжили несанкціоновану акцію після вимоги поліції розійтися.

Французькі активісти, які виступили організаторами акції, відразу заявили про підготовку до наступної масштабної акції протесту проти одностатевих «шлюбів». Було заявлено, що в ній візьмуть участь не лише жителі Парижу, а й всі бажаючі з інших департаментів країни. 

Взимку 2013 року на вулиці Парижі вийшло мільйон триста тисяч маніфестантів, які протестували проти підготування закону про одностетві «шлюби». Це стало найбільш масовим вираженням суспільного протесту у Франції за останні 30 років. 

Як стверджували французькі ЗМІ, самі маніфестанти, які виступали проти гомо-«шлюбів» – це не обов’язково релігійні люди, а просто добропорядні сімейні громадяни, найбільшим правопорушенням яких за все життя була довга парковка. Тоді на маніфестації було багато молоді і дітей, які голосно скандували про необхідність мати тата і маму. Люди вийшли показати, наскільки щасливі звичайні нормальні сім’ї і наскільки протиприродно втручатися в їх нормальне життя, ніякої ненависті чи агресії не було зовсім. Бійці CRS (французький поліцейський спецназ) були приємно здивовані спокою і дружелюбності такої величезної маси людей. 

Грузія

17 травня 2013 року акція на так званий «захист прав ЛГБТ», в якій взяли участь кілька десятків збоченців, викликала вкрай негативний резонанс з боку місцевого населення. У центрі столиці Грузії зібралося близько 10 тисяч громадян, які намагалися не допустити проведення цієї акції організації «Ідентичність» на підтримку сексуальних меншин.

Спочатку організація на підтримку збоченців «Ідентичність» планувала влаштувати парад напроти будівлі парламенту на проспекті Руставелі, але тоді, коли мала розпочатися акція, там вже зібралися сотні нормальних громадян. Серед них були духовні особи. "Нехай тут не проводять акцію, інакше проллється кров. Одного нашого свисту достатньо, щоб всі військові прийшли сюди", - попередили учасники анти-гомо-акції поліцейських.

Геям і лесбійкам довелося швидко змінити місце проведення параду, і замість площі біля будівлі парламенту, вони зібралися у Пушкінському сквері біля площі Свободи. Але ці пересування, звісно, не вдалося приховати від нормальних громадян.

Дізнавшись про нове місце зустрічі представників ЛГБТ-спільноти, вони, прорвавши кордон поліції, добралися до гомосексуалістів. Виправити ситуацію якийсь час навіть не могли спецназівці, яких натовп просто задавив. Дивом учасникам гомо-параду вдалося добігти цілими до автобусів, які були заготовлені поліцією на такий випадок. Протестувальники, що залишилися зовні, почали закидати автобус камінням і вибивати скло. 

Молдова

10 жовтня у Кишиневі священики і православні віруючі заблокували будівлю парламенту, протестуючи проти ухвалення поправок про скасування покарання за пропаганду гомосексуалізму. До релігійних активістів приєдналися комуністи і представники інших партій.

Зокрема, влада Молдови розпорядилися застосувати спецпідрозділ поліції для придушення протесту віруючих, серед яких були жінки і діти. Поліція застосувала силу проти протестуючих, що стояли на сходах парламенту, без попередження і без оголошення про початок акції по розгону демонстрантів. На захист протестувальників вийшли депутати, які постали «живим щитом» між протестуючими і спецназом поліції.

Акції протесту проти поправок пройшли також у другому за величиною місті Молдавії - Бельци.

На прийнятті поправок наполягав Європейський союз. Чиновники з Брюсселя заявляли, що в разі неприйняття поправок Молдова може позбутися перспективи лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

Великобританія

Взимку 2013 року Католицька Церква у Великобританії надрукувала мільйон листівок проти «гомосексуальних шлюбів». Їх віруючи масово надсилають політикам.

На листівках розміщено заклик до політиків голосувати проти легалізації одностатевих шлюбів.  Жодна з великих політичних партій не обіцяла у своїй програмі настільки радикальну зміну у суспільстві, отже цю пропозицію не можна вважати легітимною, - вважають автори листівок.

Мільйон листівок (стільки само як і католиків у Великобританії) надрукували єпископи Англії та Валії. Їх отримали парафії, на яких листівки роздали віруючим. На листівці розміщено також гасло: «Висловись за подружжя».

Іспанія

Одностатеві «шлюби» в Іспанії були узаконені 3 липня 2005 року. У результаті парламентських виборів 2004 року уряд країни очолив Хосе Луїс Сапатеро, лідер соціалістичної партії, одним з ключових моментів передвиборної програми якої була легалізація «шлюбів» одностатевих пар і їх права на усиновлення. Після довгих дебатів у парламенті гомо-лоббі все ж таки протягнуло цей закон

Прийняття цього законопроекту викликало вкрай негативний резонанс у країні. Гучний протест висловили прихильники Римсько-католицької церкви, які заявили, що в результаті прийняття закону нівелюється інститут шлюбу як такий. 

Інші громадські організації звернули увагу на те, що з’являється перспектива дозволу усиновлення одностатевими парами дітей, що є загрозою для дитинства. 

На маніфестації на користь і проти одностатевих шлюбів збиралися тисячі протестуючих з усієї країни. Після схвалення закону парламентом консервативна Народна партія опротестувала його в Конституційному суді

Гаваї


Гавайці вийшли на вулиці щоб протидіяти прийняттю закону про одностатеві «шлюби»

Величезний натовп протестувальників, можливо найбільший в історії державної політики, зібрався щоб виступити проти зміни поняття шлюбу.
В понеділок , 28 жовтня в столиці, близько 10 000 людей з усіх островів країни прибули на акцію протесту підтримавши збереження шлюбу. Крім того, було опубліковано більше 24 000 письмових протестів на підтримку акції.

Близько 5184 громадян записалися на можливість виступити на публічних слуханнях сенату, кожен міг протягом двох хвилин висловити своє ставлення до законопроекту, але згодом виступ скоротили до однієї хвилини. У цілому з'явились 1800 громадян, але тільки 425 з них було дозволено виступити перед сенатором штату Клейтоном Хі, так як потім він закрив слухання. Ті, кому пощастило виступити скаржилися, що законотворці радше готові прослуховувати їх телефони, замість того щоб слухати їх позицію.

Цікаво, що Президент Обама підтримав рішення влади і прокоментував це так: "Я завжди пишався тим, що народився на Гаваях, і після сьогоднішнього голосування я пишаюся ще більше."

Остаточне голосування це лише підтвердило. Отже, Сенат прийняв законопроект у вівторок 19-4 , за результатами якого двоє утрималися, а один республіканець і три демократи проголосували проти.

"Вплив громадськості проти цього законопроекту є одночасно як величезним так і історичним, ми сильно розчаровані, що цей закон ігнорує переважну більшість голосів народу", зазначив Джим Хохберг, президент групи адвокатів, які захищають права сімей на Гаваях.