Антигейська коаліція

Про нас

Глобальна коаліція за природню сім’ю "Зупини це зараз!" – це міжнародна ініціатива, закликана захистити та зберегти традиційні сімейні ціннощі, як моральні орієнтири для суспільства, від натиску пропаганди гомосексуалізму та інших сексуальних збочень, та протидіяти моді на одностатеві шлюби.

Наша мета – на міжнародному рівні об’єднати громадян, громадські рухи та організації у різних країнах світу, які виступають за захист традиційних шлюбів та прав батьків, виховання дітей у повазі до культури своїх народів, і усвідомлюють важливість протистояння нормальних громадян гомодиктатурі.

Наші пріоритети – це виховання у суспільстві взаємоповаги у стосунках представників різних статей, розуміння непорушності інстутуту шлюбу між чоловіком та жінкою як основи здорового суспільства, та недоторканості прав батьків щодо виховання своїх дітей за тридиційними ціннощами. Ми виступаємо проти будь-якої агітації та пропаганди одностатевих стосунків, розбещення молодого покоління та прищеплення йому норм поведінки, які йдуть всупереч з природою людини. Ми впевнені, що суспільство, яке мириться з цим, не може бути життєздатним та приречене на деградацію та вимирання.

Ініціатор створення Глобальної коаліції - Всеукраїнська громадська організація "Батьківський комітет України"

Приєднатися

Я підтримую юридичне визначення шлюбу, що є добровільним союзом на життя одного чоловіка і однієї жінки, виключаючи всі інші. Я проти будь-якої спроби перевизначити його.